Ślub

Przedślubne rozstrojenie żołądka – jak zapobiegać?

Ślub, to dzień, który jest owiany słodką, królewską aurą. Wszystko musi być w bieli z pudrowymi dodatkami. Bezowa, bąbkowa sukienka to podstawa. Przecież panna młoda musi wyglądać jak księżniczki Disneya na swoich decydujących balach, gdzie skradały serca najprzystojniejszych dżentelmenów. A Pan młody? Ubrany ma być dostojnie, włosy muszą idealnie podkreślać kształt twarzy, a oczy mają lśnić. I każda przyszła panna młoda myśli, że powiedzą sobie sakramentalne „tak”, on weźmie ją na ręce (oczywiście nie gubiąc się i nie potykając o tiulową połowę sukienki), przeniesie przez próg kościoła, dostaną ryżem w twarz i będą żyli długo i szczęśliwie. I teraz każda rozmarzona kobieta będzie sugestywnie oglądać białe sukienki, rozmawiać o rozmiarze swojego palca i ulubionym fasonie pierścionka , aby ich wybranek zrozumiał aluzje. A gdy, nie daj Boże, biedak zrozumie i wpadnie w sieci- już nic nie będzie takie samo.

Organizacja jest ciężka

Wszyscy chcą śluby brać. Wszyscy lubią się na weselach bawić. Ale nie wszyscy lubią je organizować. Związane jest to z długofalowym działaniem, ogromnym stresem i zmęczeniem. W ów czas łatwo można doznać objawów przemęczenia i wtedy perspektywa królewskiego balu zamienia się w jeden, ogromny znak zapytania- „co mi strzeliło do głowy?”. Ktoś, kto nie ma drygu do organizacji lepiej, aby się trzymał od tego z daleka. Takie emocje towarzyszące okresowi przygotowań nad najważniejszym dniem życia kochanków potrafią zakwasić atmosferę nawet już w związku małżeńskim. Co zatem zrobić, aby móc cieszyć się swoim ślubem, dobrze bawić na weselu i być szczerze zakochanym w swoim współmałżonku już po wszystkim?

Warto zajrzeć do gazet

Jeśli decydujemy o zorganizowaniu wszystkiego samemu, na rynku jest dostępnych wiele kalendarzy, notatników, dzienników o tematyce ślubnej, które pomogą uszeregować konieczne do wykonania działania. W środku można znaleźć wiele ułatwiających podpowiedzi. Wiedząc, co, kiedy, gdzie musi być załatwione wprowadzamy swój umysł w stan poczucia kontroli nad sytuacją, co odbierze nam stresu.

Sprawdź też: https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Kosmetyki-naturalne_Kosmetyki-dla-dzieci-i-niemowlat-1384.html

para

Trzeba znaleźć salę

Kolejnym krokiem jest szukanie miejsc weselnych, które są zaufane- polecane przez rodzinę/znajomych, z dobrą renomą, w miłej okolicy. Nie bierzmy byle czego, byle najtaniej, byle gdzie. Nieprzemyślany dobór miejsca weselnego może przysporzyć wiele problemów i stresów. Niewykwalifikowane w weselach miejsce jest w stanie doszczętnie zniszczyć ten wieczór.

Każda pomoc jest ważna

Warto mieć obok siebie pomocnika, który będzie nas wspierał w przygotowaniach. Podział obowiązków pozwoli uwolnić głowę od natłoku myśli i obaw. Jeśli jedna osoba nam nie starcza- nie bójmy się poszerzać grona organizatorów o kilka członków rodziny, lub przyjaciół. Pójdzie łatwiej, sprawniej i spokojniej.

widoki

Na koniec słów kilka

Ostatnią podpowiedzią, jak przeżyć okres przedweselny bez rozstrojenia żołądka, jest najłatwiejszym z ruchów. Wystarczy lista swoich oczekiwań i pragnień, marzeń proszących się o spełnienie tego jednego, wyśnionego dnia. Tę listę należy zanieść do profesjonalnego organizatora weselnego i problem rozwiązuje się sam. My możemy cieszyć się życiem, a ktoś za nas przejmuje nasze troski.

Jeśli szukasz oryginalnego pierścionka, sprawdź https://zielinskiart.pl/bizuteria-na-zamowienie-poznan/ dla klientów z wielkopolski.

Sprawdź też: Odzież damska Lejdi